Wirtualne Biuro 360 logo
+48 796 555 309

Dlaczego powinniśmy się zdecydować na skorzystanie z usług wirtualnego biura w Warszawie?

19 października, 2020

W Polsce jest coraz więcej przedsiębiorców. Nie są to już tylko małe i rodzinne firmy, ale cała rzesza ludzi wykonująca pracę na własny rachunek. Rodzi się zatem pytanie – czy opłaca się rejestrowanie firmy w mieszkaniu? Może lepiej postawić na biuro wirtualne w Warszawie?

Bardzo bezpieczne rozwiązanie

Biuro wirtualne jest prowadzone w sposób bezpośredni przez właścicieli lokalu. Jest to rozwiązanie w pełni bezpieczne. Jeśli właściciel lokalu prowadzi bezpośrednio biuro wirtualne, daje nam to możliwość posiadania siedziby pod wynajmowanym adresem bardzo długo – w zasadzie tak długo jak chcemy. Warto wziąć pod uwagę ciekawe lokalizacje w samym Śródmieściu. Mogą to być nowoczesne budynki biurowe, jak i także piękne i stare kamienice. W kamienicach funkcjonuje mnóstwo kancelarii prawnych – notariuszy, komorników oraz adwokatów

Wybierając sprawdzone biuro wirtualne mamy gwarancję, że nie zniknie nagle z lokalu, a dodatkowo w ofercie znajduje się zazwyczaj kilka adresów do wyboru.

Czy wolno nam przebywać pod adresem biura wirtualnego?

W biurach wirtualnych zawsze ktoś fizycznie przebywa. Jest to najczęściej personel pracujący w biurze wirtualnym, który zajmuje się bezpośrednio odbiorem poczty od listonosza, jej skanowaniem oraz podsyłaniem na email. Nie trzeba dzięki temu chodzić zbyt często do swojego biura wirtualnego. Co więcej – biura wirtualne w Warszawie posiadają liczne salki konferencyjne, a więc sale na spotkania oraz posiedzenie zarządów przeróżnych spółek.

Biura wirtualne muszą posiadać sale do spotkań – jest to także dobrze oceniane przez osoby zastanawiające się nad wynajęciem wirtualnego biura, że jest miejsce, aby np. spotkać się w siedzibie spółki.

Postawmy na biuro wirtualne, a nie będziemy żałować tej decyzji. Szczególnie teraz, gdy zdecydowana większość osób pracuje zdalnie.

O nas

Nasze bogate doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi wirtualnego biura dla firm oraz zapewnić im szereg dodatkowych usług. Skontaktuj się z nami już teraz.

Projekt strony i marketing:

Marketingowe Wsparcie Biznesu RIKONA