Wirtualne Biuro 360 logo
+48 796 555 309

Księgowość i wsparcie doradcze

Klienci decydujący się na skorzystanie z naszych usług otrzymują również wsparcie w sprawach księgowych, niezależnie od formy działalności gospodarczej. Klienci mogą liczyć między innymi na sprawozdania, bilanse, rozwiązywanie różnego rodzaju problemów oraz pomoc w optymalizacji. W razie potrzeby zapewniamy także konsultacje ze specjalistami – certyfikowanymi doradcami.

Wiemy, że wsparcie w księgowości to nieoceniona pomoc dla osób prowadzących działalność gospodarczą – szczególnie tych, którzy robią to po raz pierwszy i nie mają doświadczenia w kwestiach podatkowych i księgowych. To właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na świadczenie tego rodzaju wsparcia.

Wsparcie doradcze

Nasze wsparcie doradcze to również szeroko rozumiane doradztwo personalne, w tym szkolenia dla pracowników czy szukanie odpowiednio wykwalifikowanego personelu. Osoby, które wynajmują u nas biuro wirtualne, mogą więc liczyć na szeroki zakres dodatkowych usług.

O nas

Nasze bogate doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi wirtualnego biura dla firm oraz zapewnić im szereg dodatkowych usług. Skontaktuj się z nami już teraz.

Projekt strony i marketing:

Marketingowe Wsparcie Biznesu RIKONA