Wirtualne Biuro 360 logo
+48 796 555 309

Skorzystaj z możliwości użyczenia adresu do rejestracji firmy

27 lipca, 2020

Podczas procesu rejestracji firmy jesteśmy zobowiązani do wskazania adresu siedziby. Często – szczególnie w przypadku małych biznesów, biznesów głównie internetowych czy też po prostu freelancerów – adresem tym jest adres zamieszkania. Nie dla każdego jest to rozwiązanie optymalne.

Zanim zapadnie u nas decyzja dotycząca rejestracji działalności gospodarczej pod adresem zamieszkania, musimy wciąż pod uwagę przypadki następujące:

  • firmy nie warto w domu rejestrować, kiedy nam zależy na dobrym wizerunku oraz liczny na kontakt osobisty z klientem. Mieszkanie prywatne możemy mieć komfortowe i przyjemne, ale spotkania biznesowe w nim organizowane mogą wywołać naprawdę sporą konsternację. Wirtualne biura na biznesowe spotkania udostępniają klientom specjalne salki konferencyjne.
  • rejestrujesz działalność jako spółkę u siebie w domu. W takim przypadku odpowiedni Urząd Skarbowy może stwierdzić, że spółka poprzez darmowy lokal osiągnęła przychód, od którego odprowadzić powinna podatek.
  • chcesz prowadzić działalność w innym mieście niż to, w którym mieszkasz, ale na starcie nie chcemy podnosić kosztów znaczących związanych z utrzymaniem oraz wynajęciem biura,
  • twój adres zamieszkania obecny nie nadaje się kompletnie, ponieważ wynajmujesz mieszkanie i nie masz zgody od właściciela mieszkania,
  • jesteś freelancerem, pracujesz ze swojego domy, ale nie chcesz ujawniać swoich danych prywatnych oraz także adresu zamieszkania swojej rodziny.

Skorzystaj z oferty biura wirtualnego

Użyczenie adresu do rejestracji firmy jest usługą, którą  oferują wirtualne biura. Już dzisiaj koszt takiej miesięcznej usługi to jedynie kilkadziesiąt złotych. Zyskujemy przy tym nie tylko sam adres, ale także możliwość odbioru poczty. Gdy wybieramy odpowiedni pakiet, to możemy liczyć na cały szereg usług dodatkowych. Mowa tutaj o zarządzaniu pocztą firmową, obsługę sekretariatu, możliwość skorzystania z sal spotkań, oraz możliwość korzystania z urządzeń biurowych.

Poza tym, nasze wirtualne biuro oferuje swoim klientom za dodatkową opłatą profesjonalne doradztwo w zakresie prawnych usług, dostęp do usług księgowych czy też nawet consulting z zakresu kreowania wizerunku czy też poprawienia wyników sprzedaży w naszej firmie. Biura wirtualne dostosowują się stale swoją ofertą do potrzeb indywidualnych klientów, poszerzając zakres usług. Musimy zatem pamiętać o wszelkich korzyściach, które płyną ze współpracy z takim biurem, zanim zdecydujemy się na rejestrację firmy w swoim domu.

Ideą, która wirtualne biura napędza jest stworzenie wszelkim przedsiębiorcom możliwie jak najlepszych warunków do rozwoju. Jest to bardzo istotne w przypadku nowych firm, które w pierwszych miesiącach swojej działalności wypracować muszą swoją dobrą pozycję na rynku oraz z pewnością każda pomoc się im przyda.

O nas

Nasze bogate doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi wirtualnego biura dla firm oraz zapewnić im szereg dodatkowych usług. Skontaktuj się z nami już teraz.

Projekt strony i marketing:

Marketingowe Wsparcie Biznesu RIKONA